„MUSICAL BABIES OLSZTYN-SZCZYTNO” na ul. Pieczewskiej w Olsztynie

Opis zajęć:

Zajęcia Musical Babies to zajęcia muzyczno-ruchowo-sensoryczne w języku angielskim.

Program Musical Babies został stworzony przez panią Annę Rattenbury w 2003 roku, zajęcia prowadzone są w wielu miastach w Polsce oraz w Hiszpanii, Norwegii, Niemczech i Meksyku.

Na zajęciach śpiewamy angielskie piosenki i bawimy się przy nich, używając szerokiej gamy pomocy dydaktycznych. Zajęcia mają na celu połączenie istotnych elementów ułatwiających przyswajania języka obcego, a mianowicie wczesne, bezstresowe osłuchanie się z językiem, zabawy z rytmem, muzykę klasyczną i ruch.

Ważnym elementem zajęć, w szczególności w najmłodszych grupach jest zachowanie określonej rutyny, dzięki której dzieci czują się bezpiecznie i są świadome następowania po sobie każdego z etapów zajęć – najpierw witamy się piosenką powitalną, później śpiewamy piosenki siedząc, później robi się bardziej dynamicznie – wstajemy, są zabawy ruchowe, taniec z chustami, gra na instrumentach perkusyjnych, na końcu znowu siadamy, jedna piosenka na wyciszenie i piosenka pożegnalna.

Dla kogo?

Zajęcia są przeznaczone dla opiekunów z dziećmi w wieku od 6 mies.-3 lat.

Dni i godziny:

PONIEDZIAŁEK godz. 17.15-17.45

Cena:

Karnet 4 wejść: 90 zł (pierwsze zajęcia za darmo)

Drugie dziecko w rodzinie otrzymuje 20% zniżki na zajęcia.

Płatność tylko przelewem.

Strona internetowa:

Kontakt:

Wiadomość na FB, pod numerem 502 622 108 (Tomasz Banul)

Miejsce:

Żłobek „STOKROTKA”

ul. Pieczewska 5A, 10-699 Olsztyn

Czym dojechać?

Przystanek ANDERSA, autobusy nr 127, 130, 131, 136, 303, 307.

INFORMACJE DODATKOWE:

PROWADZĄCY:

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie obraz-2.pngPani Marta Jutrzenka prowadzi zajęcia popołudniowe w żłobku „Stokrotka” w Olsztynie.
Jak mówi Pan Tomasz:
Pani Marta jest studentką medycyny, obdarzoną nieprzeciętnymi zdolnościami wokalnymi, grającą na ukulele, znającą świetnie angielski, a przede wszystkim ujmującą swoim uśmiechem, spontanicznością i życzliwością” 😊
Natomiast zajęcia w Bajaga Cafe prowadzone są przez Pana Tomasza Banula, który z wykształcenia jest magistrem filologii angielskiej. Zdobył doświadczenie w pracy z młodzieżą, pracując kilkanaście lat w jednej ze szkół średnich w Szczytnie. Dodatkowo Pan Tomasz jest muzykiem – pianistą i gitarzystą. Ukończył studia muzyczne – jazz i muzyka estradowa w Akademii Muzycznej w Gdańsku.Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie obraz-1.png

Jak sam mówi:

Już od dawna jestem wielkim zwolennikiem użycia muzyki w nauczaniu języków obcych, pisałem na ten temat pracę licencjacką, i w pracy z młodzieżą często wykorzystywałem elementy muzyki na lekcjach”.

W roku 2017 Pan Tomasz dowiedział się o programie Musical Babies i nawiązał kontakt z autorką programu. Skończył zorganizowane przez nią szkolenie, dzięki czemu mógł otworzyć ośrodek Musical Babies w naszym regionie 😊

ZAPISY:

Są prowadzone zapisy (liczba miejsc ograniczona) 😊

Na zajęcia można się zapisać przez wiadomość na FB, pod numerem 502 622 108

MIEJSCE DLA WÓZKÓW:

W lokalu jest miejsce, żeby postawić wózek dziecięcy.

OBUWIE:

Na zajęciach obowiązuje zmiana obuwia zarówno dziecka jak i opiekuna.

ŁAZIENKA:

Jest łazienka.

MIEJSCE DO PRZEWIJANIA I KARMIENIA PIERSIĄ: