#Olsztyn Lokalnie – Inicjatywy!

Dzień dobry 🙂

Święta to też czas czynienia dobra 😍❤

Pod tym postem możecie wstawiać linki do różnych społecznych działań, do licytacji charytatywnych oraz informacje o lokalnych inicjatywach! 🤗

Wspierajmy się! 😊

❤💙Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” prowadzi akcję „Wkręć się!”

Przekazując nakrętki do pojemników w kształcie serca lub bezpośrednio do siedziby, pomagacie podopiecznym Fundacji 😘Lokalizacja serc:Przy wejściu do Aura Centrum Olsztyna, Galeria Warmińska oraz w okolicach Ratusza.

Obraz może zawierać: na zewnątrz
Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”

❤💚 Pan Fotograf Michał Zdanowicz oferuje zrobienie zdjęcia ZA DARMO do CV, LinkedIN, GoldenLine czy innego portalu związanego z pracą, dla osób, które straciły pracę, dostały wypowiedzenie lub chcą zwyczajnie zmienić branże 😊👍

Codziennie od 8-15 Pan Michał jest w swoim studio na Starym Mieście w Olsztynie (warto napisać wcześniej i się umówić 😉 )


❤💜ale bulwa Foodtruck zorganizowali zbiórkę dla psiaków ze Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie🐕🐶🐩

Pod ich namiotem, w skrzynkach, można zostawiać dary (koce, karmę, zabawki, smycze) dla zwierzaków 🤗W zamian otrzymacie 10% rabatu na obiad! 🤠(Akcja trwa do 18.12.2020 r.)


❤💛ROLKI zachęcają ludzi do oddawania osocza od ozdrowieńców! 🙏

„Lubimy wymyślać małe rolkowe akcje, które przynoszą coś dobrego (nawet w mikro skali) 🙂 Nie mogliśmy nie wymyślić czegoś co zwróci uwagę na problem braku osocza w bankach. Stworzyliśmy małe karteczki, które jutro trafią do RCKiK Olsztyn. Każdy kto odda osocze dostanie taką karteczkę i będzie ją mógł wymienić w naszym okienku na dowolną rolkę. Tak po prostu, w podziękowaniu od nas 🙂Przy Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie Po krótkim wywiadzie zostaniecie skierowani na badanie na obecność przeciwciał, a następnie do RCKIK na oddanie osocza. To nic nie boli, jest bezpieczne, a może uratować komuś życie. Jak się zgłosić do Poradni? Możecie dzwonić od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 – 14:00 pod numer 89 524 55 77 lub odezwać się mailowo na adres przychodniaaos@szpital.uwm.edu.pl.

Możecie się też zgłosić bezpośrednio doRCKiK Olsztyn. Tu znajdziecie wszystkie informacje -> https://bit.ly/osoczeolsztyn🙂„.

Obraz może zawierać: tekst „0 OSOCZE ODDANE TERAZ ZJEM ROLKĘ ROLKI”
ROLKI

Są już kolejne osoby, które przyłączyły się do akcji. Dzięki uprzejmości Pana @Adrian Łączkowski relacja zdjęciowa z oddania osocza! 👏☺

Obraz może zawierać: 1 osoba
Adrian Łączkowski

Jeśli wiecie o innych akcjach, opiszcie je w komentarzu! 😊

Trzymajcie się! 😍

P.S od 15.12.2020 r. są otwarte codziennie dwa miejskie lodowiska w Olsztynie (na osiedlu Pieczewo i Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel) w godzinach 14:00 – 22.00 (w nd i święta od 10.00-22.00)Bilet ulgowy 7 zł, normalny 10 zł. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie 💙💙⛄❄

#WspieramGastro

#OlsztynLokalnie

#WspólnieMożemyZrobićWięcej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.